New foto Banská Bystrica

Spolupracujeme

Klub v Banskej Bystrici

MINISTRY of FUN - Banská Bystrica

Nachádza sa na prvom podlaží parkovacej plochy v Obchodnom centre EUROPA SHOPPING CENTER 

naviAdresa:

Na Troskách 25
974 01 BANSKÁ BYSTRICA

Kontakt:

+421905473291

ministry@ministry.sk

Aktuálne pravidlá vstupu spojené s COVID-19

Klub sa riadi pravidlami pre KOMPLETNE ZAOČKOVANÉ OSOBY a preto, bude vstup umožnený iba zákazníkom, ktorí na vstupe preukážu:

- doklad o očkovaní min. 21 dní po prvej dávke jedno-dávkovej vakcíny
 
- alebo doklad o očkovaní min. 14 dní po druhej dávke dvoj-dávkovej vakcíny
 

Do odvolania platia v klube tieto pravidlá, dané vládou SR:

- vstup a pobyt v klube je povolený len s rúškom, respirátorom, alebo iným prekrytím ústnych a dýchacích ciest. Toto nariadenie nie je povinné dodržiavať pri konzumácií nápojov. Rúška budú v predaji aj na vstupe pri pokladni.

- na vstupe aj v priestoroch WC budú dostupné dezinfekcie

- odporúčame dodržiavať odstup 2m od iných osôb

- na baroch je odporúčame platiť bezkontakne

Prosíme zákazníkov, aby dodržiavali a rešpektovali všetky hore uvedené pravidlá v záujme bezpečnosti ostatných návštevníkov. V prípade nedodržania pravidiel si vyhradzujeme právo požiadať o opustenie klubu bez možnosti vrátenia vstupného.

 

Prevádzkový poriadok

Každý návštevník je povinný zoznámiť sa pri vstupe do objektu s týmto prevádzkovým poriadkom. Vstupom do objektu vyjadruje návštevník súhlas s prevádzkovým poriadkom a zaväzuje sa riadiť jeho pokynmi.

Prevádzkový poriadok nájdete tu >>>>

 

 

STRATY A NÁLEZY >>>>

Zabudnuté, stratené veci, ktoré nájdeme v našich kluboch budú uschované po dobu 4 týždňov od dňa nálezu. Po tejto dobe už nie je možné veci dohľadať. Zoznam vecí, nájdete na vyššie uvedenom linku. Majiteľ vecí musí preukazateľne dokázať, že nájdená vec je jeho. V prípade, že sa našla vaša vec oznámte to formou SMS na 0905 919 009

Virtuálna prehliadka klubu MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici


 

Info:

Do klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica je zakázaný vstup v tielkach, teplákových a šušťákových nohaviciach a v krátkych a trojštvrťových nohaviciach. Taktiež je zakázaný vstup zákazníkom pod vplyvom alkoholu, drog alebo iných omamných látok.

 

Vstupné:

Vstupenky na každú akciu je možné zakúpiť na mieste v deň akcie, alebo na https://tickets.ministryoffun.sk.

Vstupenky sa na mieste nebudú predávať len v tom prípade, ak to oznámime na našej webovej stránke alebo tu na facebooku v znení "VYPREDANÉ!"

(neplatí pre súkromné akcie alebo koncerty kde MINISTRY of FUN nie je organizátorom)

 

Vekové obmedzenie:

- obyčajný vstup: 16+
- VIP: 18+


Parkovanie:

Parkovanie na streche Europa Shopping Center priamo pred klubom je GRÁTIS!

 

Šatňa:

K dispozícií za poplatok 0,20€ (cena sa môže meniť). V zimných mesiacoch a veľkých akciách je k dispozícií druhá šatňa pri VIP vstupe na opačnej strane klubu.


 

Prenájom klubu:

Ministry of Fun Banská Bystrica je najväčší a najmodernejší klub na Slovensku s vysoko kvalitným zvukovým systémom L'Acoustics K2 vhodný pre DJ-a a živé vystúpenia. Ministry of Fun má viac ako 80 inteligentných svetelných jednotiek (sharpy,beam,color spot,color wash, led glp) a viac ako 20 svetelných jednotiek na dokonalé nasvietenie účinkujúcich (arri,fhr), špeciálne vyrobený LED parket, LED stenu za a pred DJským pultom a množstvo LED trubíc.

Ministry of Fun je k dispozícii pre firemné aj súkromné eventy 7 dní v týždni počas neprevádzkových hodín.

Ak plánujete firemný alebo súkromný event pre viac informácií ohľadom prenájmu priestorov nás kontaktujte na e-mailovej adrese ministry@ministry.sk alebo na tel.č: +421905805549.


VIP ZONE:

Vyhradená zóna na prvom podlaží klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica do ktorej majú prístup len zákazníci, ktorí si pri vstupe zakúpia VIP vstupné. Priestor VIP poskytuje viac pohodlia, obsluhu v boxoch na sedenie, jedinečný výhľad na celý klub a v letných mesiacoch prístup na vonkajšiu terasu s vlastným barom. Výhodou VIP obmedzený počet predaja vstupeniek, ktorý zabráni preplnenému priestoru vo VIP ZONE. V prípade, že sa v SKY BOXE nekoná súkromná akcia, sú sprístupnené pre zákazníkov,ktorí si zakúpili VIP vstup.

VIP DRESS CODE: Casual
VIP VSTUP nezahŕňa sedenie a je vekovo obmedzený od 18 rokov!

Počas letných mesiacov býva pre návštevníkov VIP zóny otvorená vonkajšia terasa s výhľadom na Europa Shopping Center!


SKY BOX GOLD:

SKY BOX na treťom podlaží klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica v ktorom je stlmená hladina zvuku tak, aby ste sa mohli v pokoji porozprávať v luxusnom prostredí boxu a sledovať koncerty a podujatia v klube z tretieho podlažia a

poskytne vám výhľad ktorý vám neposkytne žiadna iná diskotéka na Slovensku a ani v blízkom zahraničí.

Súčasťou SKY BOXU GOLD je bar a osobný barman, ktorý sa postará o vaše pohodlie a spokojnosť a súčasťou je aj neodhlučnená terasa na treťom poschodí s výhľadom na tanečný parket, na pódium a na vyvýšené koše pre gogo tanečnice.

Rezervácia SKY BOXU GOLD platí len pre počet osôb od 15 a viac. 

Vstupné do SKY BOXU GOLD je dvojnásobok vstupu VIP.

Pri rezervácii SKYBOXU GOLD  za účelom oslavy narodenín, rozlúčky so slobodou alebo firemného, či priateľského stretnutia spolupracujeme s agentúrou Madelaine, ktorá Vám na kľúč zabezpečí tématickú narodeninovú oslavu a rozlúčku so slobodou, ktorá zahŕňa výzdobu skyboxu/skybox gold, party catering a candy bar vo zvolenej téme ušitej na mieru oslávenca alebo nevesty/ženícha. V prípade firemného alebo priateľského stretnutia Vám zabezpečí party catering podľa požiadaviek.

Pre viac info kontaktujte info@madelaine.sk, www.madelaine.sk


Prvý krát MINISTRY of FUN BANSKÁ BYSTRICA - prvá akcia v klube

Po dlhých prípravách, prestavbách, vybavovaniach všetkých vecí okolo klubu sa 10. júla 2009 konala prvá oficiálna akcia klube v Banskej Bystrici so známym názvom či značkou MINISTRY of FUN. V tento deň sa otvoril najmodernejší a najväčší klub na Slovensku a prišlo si to vychutnať viac ľudí ako sa mohlo dostať dnu. 
Line up: DJ AQUA aka BIDLO (FM Radio/SK), DJ Mustee (MINISTRY), DJ IZZY (MINISTRY) a DJ DAVE (MINISTRY)

Aktuálne na stránke: 017 ludí