New foto Banská Bystrica

Spolupracujeme

Novinky

 • » MINISTRY of HOUSE 076 by DAVE & EMTY

  dátum vloženia: 05.06.2021

  David Guetta, HI-LO, Tom Staar, Ferry Corsten, Bistits, Will Sparks a mnoho iných mien, ako aj exkluzívnych trackov vás čaká v novej epizóde podcastu MINISTRY of HOUSE by DAVE & EMTY.

  SoundCloud  YouTube  Apple Podcasts  Google Podcasts

 • » MINISTRY of HOUSE 075 by DAVE & EMTY

  dátum vloženia: 03.05.2021

  DAVE a EMTY sú späť s Aprílovou epizódou podcastu MINISTRY of HOUSE. Viac ako hodina novej muziky vás čaká na FREE DOWNLOAD na rôznych platformách.

  SoundCloud  YouTube  Apple Podcasts  Google Podcasts

 • » MINISTRY of HOUSE 074 + DENIZ KOYU Guestmix

  dátum vloženia: 04.04.2021

  Aj tento mesiac sú tu naši residenti DAVE a EMTY, ktorí vám naservírovali ďalšiu špeciálnu 3 hodinovú edíciu podcastu MINISTRY of HOUSE. Opäť vám prinášajú aj exkluzívny guestmix z dielne svetového DJa, o ktorý sa v tejto časti postaral DENIZ KOYU.

 • » MINISTRY of HOUSE 073 by DAVE & EMTY

  dátum vloženia: 27.02.2021

  Ďalší mesiac je za nami a DAVE a EMTY sú tu opäť s novou epizódou podcastu MINISTRY of HOUSE. Tento krát nečakajte big room ani electro, nová časť sa totiž nesie len v štýle HOUSE, TECH-HOUSE či MELODIC-HOUSE. Nájdete nás už aj na YouTube a ako vždy na Apple Podcasts a SoundCloud.

 • » MINISTRY of HOUSE 072 + TEAMWORX Guestmix

  dátum vloženia: 29.01.2021

  Podcast MINISTRY of HOUSE oslavuje 6 ROKOV od svojej prvej epizódy a to si samozrejme zaslúži update. Vo vynovenom podcaste vás čaká nové intro, jingle, ale čo ostáva je skvelá muzika v podaní našich residentov DAVE a EMTY. V narodeninovej edícií samozrejme nesmie chýbať guestmix, o ktorý sa postarala svetoznáma dvojica TEAMWORX. Podcast nájdete na SoundCloude alebo na vsetkých iOS zariadeniach v appke APPLE PODCASTS.

 • » MINISTRY of HOUSE #071 (4-hodinová špeciálna edícia)

  dátum vloženia: 30.12.2020

  Na konci roku 2020 pre vás máme špeciálnu 4 hodinovú edíciu podcastu MINISTRY of HOUSE. DAVE a EMTY si tento krát pozvali trojicu rezidentov klubu MUSTEE, ANNDY a IZZY, ktorí si pre vás pripravili hodinové guestmixy z toho najlepšieho z tohto roku. V prvej hodinke samozrejme nebudú chýbať novinky posledných týždňov tak, ako ste od Dave-a a Emty-ho zvyknutí. Či už nás počúvate doma, v aute alebo na vašich silvestrovských oslavách, užívajte si posledné hodiny roku s nami na Apple Podcasts a na SoundCloude.

 • » MINISTRY of HOUSE #070 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 27.11.2020

  Aj tento mesiac si DAVE a EMTY pripravili pravidelný MINISTRY of HOUSE podcast a novinky posledných týždňov zo sveta housemusic. Podcast nájdete na iOS zariadeniach v appke podcasty alebo na SoundCloude.

 • » MINISTRY of HOUSE #069 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 07.11.2020

  Tento mesiac vyšla kopa novej muziky, ktorú vám aj tento mesiac prináša duo našich residentov DAVE a EMTY v podcaste MINISTRY of HOUSE. Mená ako Camelphat, Chocolate Puma či John Dahlback hovoria za všetko, no najlepšie je si to vypočuť na vlastné uši na platformách APPLE PODCASTS a SoundCloud.

 • » MINISTRY of HOUSE #068 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 11.10.2020

  Nebojte sa, nezabudli sme na vás a naši residenti DAVE a EMTY sú tu s novou epizódou podcastu MINISTRY of HOUSE. A je sa na čo tešiť, pretože v nasledujúcej hodinke si pre vás pripravili novinky z progressive, bass, tech, funky, groovy či electro house. Podcast nájdete na Apple Podcasts a SoundCloud.

 • » MINISTRY of FUN | INFO

  dátum vloženia: 17.09.2020

  Bohužiaľ musíme vám oznámiť že na základe dnešného rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva SR o zákaze usporiadávania kultúrnych hromadných podujatí v prevádzkach verejného stravovania bude klub MINISTRY of FUN Banská Bystrica od 18.septembra 2020 zatvorený až do odvolania. 

  Chceli by sme vám poďakovať za podporu ktorú ste nám vyjadrili na našich akciách počas viac ako jedného mesiaca otvorenia vynoveného klubu, a veríme že sa opäť čoskoro stretneme v ešte modernejšom a lepšom MINISTRY of FUN. 

  Zakúpené online vstupenky budú vrátené v plnej sume na účty, z ktorých boli zakúpené.

  MINISTRY Team

« Novšie | Staršie »
Aktuálne na stránke: 016 ludí