New foto Banská Bystrica

Spolupracujeme

Novinky

 • » MINISTRY of HOUSE #069 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 07.11.2020

  Tento mesiac vyšla kopa novej muziky, ktorú vám aj tento mesiac prináša duo našich residentov DAVE a EMTY v podcaste MINISTRY of HOUSE. Mená ako Camelphat, Chocolate Puma či John Dahlback hovoria za všetko, no najlepšie je si to vypočuť na vlastné uši na platformách APPLE PODCASTS a SoundCloud.

 • » MINISTRY of HOUSE #068 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 11.10.2020

  Nebojte sa, nezabudli sme na vás a naši residenti DAVE a EMTY sú tu s novou epizódou podcastu MINISTRY of HOUSE. A je sa na čo tešiť, pretože v nasledujúcej hodinke si pre vás pripravili novinky z progressive, bass, tech, funky, groovy či electro house. Podcast nájdete na Apple Podcasts a SoundCloud.

 • » MINISTRY of FUN | INFO

  dátum vloženia: 17.09.2020

  Bohužiaľ musíme vám oznámiť že na základe dnešného rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva SR o zákaze usporiadávania kultúrnych hromadných podujatí v prevádzkach verejného stravovania bude klub MINISTRY of FUN Banská Bystrica od 18.septembra 2020 zatvorený až do odvolania. 

  Chceli by sme vám poďakovať za podporu ktorú ste nám vyjadrili na našich akciách počas viac ako jedného mesiaca otvorenia vynoveného klubu, a veríme že sa opäť čoskoro stretneme v ešte modernejšom a lepšom MINISTRY of FUN. 

  Zakúpené online vstupenky budú vrátené v plnej sume na účty, z ktorých boli zakúpené.

  MINISTRY Team

 • » MINISTRY of FUN JE OTVORENÝ AJ V SEPTEMBRI

  dátum vloženia: 02.09.2020

  Najväčší a najmodernejší klub na Slovensku MINISTRY of FUN Banská Bystrica je tu pre vás každý PIATOK a SOBOTU od 21:00-5:00hod. aj počas tohto mesiaca a prináša vám jedienčné párty vo svojich vynovených priestoroch. 

  Teší sa na Vás celý MINISTRY TEAM

  V klube budú platiť aktuálne opatrenia vydané ÚVZ SR.

 • » MINISTRY of HOUSE #067 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 28.08.2020

  Prvý krát v histórií klubu vás čaká párty MINISTRY of HOUSE dva dni po sebe v PIATOK aj v SOBOTU. Nalaďte sa na vypredané žúrky spolu s novou edíciou podcastu MINISTRY of HOUSE a hodinou plnej novej hudby.

 • » DEBORAH DE LUCA v MINISTRY of FUN | 30.8.2020

  dátum vloženia: 23.08.2020

  Už v nedeľu 30.Augusta sa vám po druhýkrát v najväčšom a najmodernejšom klube na Slovensku Ministry of Fun - Banská Bystrica Predstaví talianská techno-kráľovná Deborah De Luca! 

  Vstupenky:
  V PREDAJI NA TICKETS.MINISTRY.SK >>> 

  Vekové obmedzenie:

  - Obyčajný vstup: 16+
  - VIP: 18+

  OFICIÁLNA UDALOSŤ NA FACEBOOKU >>>

 • » PRAVIDLÁ VSTUPU POČAS COVID-19

  dátum vloženia: 06.08.2020
  Do odvolana platia v klube nasledovné pravidlá dané vládou SR:

  - vstup a pobyt v klube je povolený len s rúškom, respirátorom, alebo iným prekrytím ústnych a dýchacích ciest. Toto nariadenie nie je povinné dodržiavať pri konzumácií nápojov. Rúska budú v predaji aj na vstupe pri pokladni.
  - pri vstupe bude každému zákazníkovi zmeraná teplota bezkontaktným teplomerom. V prípade zvýšenej teploty nebude umožnený vstup do priestorov klubu.
  - na vstupe a v priestoroch WC budú dostupné dezinfekcie
  - odporúčame dodržiavať odstup 2m od iných osôb
  - na baroch je možné platiť bezkontaktne

  Prosíme zákazníkov, aby dodržiavali a rešpektovali všetky hore uvedené pravidlá v záujme bezpečnosti ostatných návštevníkov. V prípade nedodržania pravidiel si vyhradzujeme právo požiadať o opustenie klubu bez možnosti vrátenia vstupného. 

 • » MINISTRY GRAND OPENING | 7.8.2020

  dátum vloženia: 07.07.2020

  Po dlhých mesiacoch čakania otvára najväčší a najmodernejší klub na Slovensku svoje brány. Svet sa síce kvôli karanténe zastavil, no u nás sa stal pravý opak a MINISTRY of FUN k vám prichádza v úplne novom šate. Rekonštrukcia vám prinesie krajší, novší a ešte modernejší klub v ktorom posúvame latku opäť o niečo vyššie.

  Na GRAND OPENING párty sa na vás teší kompletný team residentov DAVE, EMTY, MUSTEE, ANNDY a IZZY a aj celý MINISTRY TEAM.

 • » MINISTRY of HOUSE #065 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 06.07.2020

  Po mesiaci sme späť s našim podcastom MINISTRY of HOUSE, ktorý je opäť špeciálny. O exkluzívny guestmix sa tento krát postarala obľúbená dvojica CHOCOLATE PUMA!
  Podcast nájdete na SoundCloude alebo na APPLE PODCAST aplikácií.

 • » MINISTRY of HOUSE #064 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 23.06.2020

  Kluby sú stále zatvorené a my spolu s vami nemôžme žúrovať. Preto si pre vás naši residenti DAVE & EMTY pripravili špeciálnu dvojhodinovú edíciu podcastu MINISTRY of HOUSE v ktorej sa vám v exkluzívnom guestmixe predstaví jeden z najznámejších DJov a producentov sveta - DANNIC ! Podcast si môžte vypočuť na platformách APPLE PODCASTS alebo SoundCloud.

« Novšie | Staršie »
Aktuálne na stránke: 030 ludí