Ministry of Fun
SK

ADRESA

Europa Shopping Center (prvé podlažie strešného parkoviska)
Na Troskách 25
974 01 Banská Bystrica


KONTAKT

ministry@ministry.sk


PREVÁDZKOVÝ PORIADOK

Každý návštevník je povinný zoznámiť sa pri vstupe do objektu s týmto prevádzkovým poriadkom. Vstupom do objektu vyjadruje návštevník súhlas s prevádzkovým poriadkom a zaväzuje sa riadiť jeho pokynmi.

Prevádzkový poriadok >>>


STRATY A NÁLEZY

Zabudnuté, stratené veci, ktoré nájdeme v klube budú uschované po dobu 4 týždňov od dňa nálezu. Po tejto dobe už nie je možné veci dohľadať. Zoznam vecí, nájdete na vyššie uvedenom linku. Majiteľ vecí musí preukazateľne dokázať, že nájdená vec je jeho. V prípade, že ste niečo stratili alebo našli kontaktujte nás na e-mailovej adrese stratyanalezy@ministry.sk


INFO

Do klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica je zakázaný vstup v tielkach, teplákových a šušťákových nohaviciach. Taktiež je zakázaný vstup zákazníkom pod výrazným vplyvom alkoholu, drog alebo iných omamných látok.

V Priestoroch klubu je zakázané fajčit (neplatí pre iqos a elektronické cigarety), pre fajčiarov je vyhradená terasa alebo vonkajšie priestory pred klubom.


PARKOVANIE

Parkovanie na streche Europa Shopping Center priamo pred klubom je pre návštevníkov klubu zdarma.


ŠATŇA

K dispozícií za poplatok 0,20€ (cena sa môže meniť). V zimných mesiacoch a veľkých akciách je k dispozícií druhá šatňa pri VIP vstupe na opačnej strane klubu.


PRENÁJOM KLUBU

Ministry of Fun Banská Bystrica je najväčší a najmodernejší klub na Slovensku s vysoko kvalitným zvukovým systémom L'Acoustics K2 vhodný pre DJ-a a živé vystúpenia. Ministry of Fun má viac ako 164 inteligentných svetelných jednotiek (sharpy, beam, color spot, color wash, led glp), špeciálne vyrobený LED parket, 150m2 LED obrazoviek a 300 m LED stripov.

Ministry of Fun je k dispozícii pre firemné aj súkromné eventy 7 dní v týždni počas neprevádzkových hodín.

Ak plánujete firemný alebo súkromný event pre viac informácií ohľadom prenájmu priestorov nás kontaktujte na e-mailovej adrese ministry@ministry.sk.


VIP ZONE

Vyhradená zóna na prvom podlaží klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica do ktorej majú prístup len zákazníci, ktorí si pri vstupe zakúpia VIP vstupné. Priestor VIP poskytuje viac pohodlia, jedinečný výhľad na celý klub. Výhodou VIP je obmedzený počet predaja vstupeniek, ktorý zabráni preplnenému priestoru vo VIP ZONE.
VIP vstup nezahŕňa sedenie (je potrebné spraviť rezerváciu) a je vekovo obmedzený od 18 rokov!

VIP DRESS CODE: Casual


SKY BOX GOLD

SKY BOX na treťom podlaží klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica v ktorom je stlmená hladina zvuku tak, aby ste sa mohli v pokoji porozprávať v luxusnom prostredí boxu a sledovať koncerty a podujatia v klube z tretieho podlažia a poskytne vám výhľad ktorý vám neposkytne žiadny iný klub na Slovensku a ani v blízkom zahraničí.

Súčasťou SKY BOXU GOLD je bar a osobný barman, ktorý sa postará o vaše pohodlie a spokojnosť, súčasťou je aj terasa na treťom poschodí s výhľadom na tanečný parket a pódium.