O klube - Ministry of Fun
SK

ADRESA

Europa Shopping Center (prvé podlažie strešného parkoviska)
Na Troskách 25
974 01 Banská Bystrica


KONTAKT

ministry@ministry.sk


PREVÁDZKOVÝ PORIADOK

Každý návštevník je povinný zoznámiť sa pri vstupe do objektu s týmto prevádzkovým poriadkom. Vstupom do objektu vyjadruje návštevník súhlas s prevádzkovým poriadkom a zaväzuje sa riadiť jeho pokynmi.

Prevádzkový poriadok >>>


STRATY A NÁLEZY

Zabudnuté, stratené veci, ktoré nájdeme v klube budú uschované po dobu 4 týždňov od dňa nálezu. Po tejto dobe už nie je možné veci dohľadať. Zoznam vecí, nájdete na vyššie uvedenom linku. Majiteľ vecí musí preukazateľne dokázať, že nájdená vec je jeho. V prípade, že ste niečo stratili alebo našli kontaktujte nás na e-mailovej adrese stratyanalezy@ministry.sk


INFO

Do klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica je zakázaný vstup v tielkach, teplákových a šušťákových nohaviciach. Taktiež je zakázaný vstup zákazníkom pod výrazným vplyvom alkoholu, drog alebo iných omamných látok.

V Priestoroch klubu je zakázané fajčit (neplatí pre iqos a elektronické cigarety), pre fajčiarov je vyhradená terasa alebo vonkajšie priestory pred klubom.


PARKOVANIE

Parkovanie na streche Europa Shopping Center priamo pred klubom je pre návštevníkov klubu zdarma.


ŠATŇA

K dispozícií za poplatok 1€ (cena sa môže meniť). V zimných mesiacoch a veľkých akciách je k dispozícií druhá šatňa pri VIP vstupe na opačnej strane klubu.


PRENÁJOM KLUBU

Ministry of Fun Banská Bystrica je najväčší a najmodernejší klub na Slovensku s vysoko kvalitným zvukovým systémom L'Acoustics K2 vhodný pre DJ-a a živé vystúpenia. Ministry of Fun má viac ako 164 inteligentných svetelných jednotiek (sharpy, beam, color spot, color wash, led glp), špeciálne vyrobený LED parket, 150m2 LED obrazoviek a 300 m LED stripov.

Ministry of Fun je k dispozícii pre firemné aj súkromné eventy 7 dní v týždni počas neprevádzkových hodín.

Ak plánujete firemný alebo súkromný event pre viac informácií ohľadom prenájmu priestorov nás kontaktujte na e-mailovej adrese ministry@ministry.sk.


VIP ZONE

Vyhradená zóna na prvom podlaží klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica do ktorej majú prístup len zákazníci, ktorí si pri vstupe zakúpia VIP vstupné. Priestor VIP poskytuje viac pohodlia, jedinečný výhľad na celý klub. Výhodou VIP je obmedzený počet predaja vstupeniek, ktorý zabráni preplnenému priestoru vo VIP ZONE.
VIP vstup nezahŕňa sedenie (je potrebné spraviť rezerváciu) a je vekovo obmedzený od 18 rokov!

VIP DRESS CODE: Casual


SKY BOX GOLD

SKY BOX na treťom podlaží klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica v ktorom je stlmená hladina zvuku tak, aby ste sa mohli v pokoji porozprávať v luxusnom prostredí boxu a sledovať koncerty a podujatia v klube z tretieho podlažia a poskytne vám výhľad ktorý vám neposkytne žiadny iný klub na Slovensku a ani v blízkom zahraničí.

Súčasťou SKY BOXU GOLD je bar a osobný barman, ktorý sa postará o vaše pohodlie a spokojnosť, súčasťou je aj terasa na treťom poschodí s výhľadom na tanečný parket a pódium.

 

DIZAJN KLUBU

Zrodu klubu MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici predchádzal pôvodný klub MINISTRY of FUN vo Zvolene, ktorý bol viac ako 15 rokov jeden z najlepších na Slovensku.

Rudo_Tucek Dizajn klubu MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici bola veľká výzva, pretože pôvodne sa tam nachádzal len prázdny priestor s betónovou podlahou a nedokončeným vysunutým podlažím.

Majiteľ klubu a zároveň človek, ktorý stojí za celým dizajnom klubu pán Rudo Tuček videl potenciál práve v tomto priestore. Zároveň videl aj možnosti, aké sa tam dajú zrealizovať a začal kresliť a transformovať jeho myšlienky v jeden ucelený výsledok.

Rudo Tuček okrem MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici, kompletne navrhol aj klub MINISTRY of FUN vo Zvolene a aj najmodernejší klub EPIC v Prahe. 

Klub MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici je navrhnutý tak, aby každý návštevník si mal možnosť užiť skvelý a jedinečný audiovizuálny zážitok z každého miesta klubu, či už tancuje na parkete alebo si užíva pohodlné sedačky. Sedačky sú strategicky rozmiestnené tak, aby dokázali uspokojiť všetkých.

Rovnako aj bary sa nachádzajú na rôznych miestach v klube. Návštevníci tak nemajú ďaleko k baru z miesta, kde sa práve nachádzajú a zároveň nečakajú dlho na svoj drink. Nechýba aj bar na terase, ktorá celoročne poskytuje príjemné prostredie pre posedenie na čerstvom vzduchu a konverzáciu. 

A teraz v skratke o tanečnom parkete – pulzujúcom srdci v strede klubu. Klub má LED podlahu, ktorá pod vami dynamicky mení svetelnú scenériu, najmodernejšie osvetlenie, ktoré sa synchronizuje s hudbou, veľké LED obrazovky a špičkové ozvučenie. DJ stage je vyvýšený a zvýraznený ďalšou LED obrazovkou, aby pútal pozornosť všetkých na tanečnom parkete.
Toto všetko mení MINISTRY of FUN na dynamický obraz svetiel a rytmu a vytvára nezabudnuteľný audiovizuálny zážitok, vďaka ktorému sú všetci zároveň súčasťou pulzujúcej energie.

Vďaka tomuto sa MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici stalo viac ako len klubom. MINISTRY of FUN sa stal vizuálnou a zmyslovou cestou, ktorá udáva smer a zároveň trend modernej a špičkovej zábavy na svetovej úrovni so svetovými účinkujúcimi. 

 

DJi v klube MINISTRY of FUN

Počas existencie klubu MINISTRY of FUN ste mali možnosť vidieť množstvo DJov, ktorí zahrali v našom klube, tak sa pozrime na prehľad.  DJi, ktorí hrali v našom klube >>>>