New foto Banská Bystrica

Spolupracujeme

Novinky

 • » MINISTRY of FUN JE OTVORENÝ AJ V SEPTEMBRI

  dátum vloženia: 02.09.2020

  Najväčší a najmodernejší klub na Slovensku MINISTRY of FUN Banská Bystrica je tu pre vás každý PIATOK a SOBOTU od 21:00-5:00hod. aj počas tohto mesiaca a prináša vám jedienčné párty vo svojich vynovených priestoroch. 

  Teší sa na Vás celý MINISTRY TEAM

  V klube budú platiť aktuálne opatrenia vydané ÚVZ SR.

 • » MINISTRY of HOUSE #067 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 28.08.2020

  Prvý krát v histórií klubu vás čaká párty MINISTRY of HOUSE dva dni po sebe v PIATOK aj v SOBOTU. Nalaďte sa na vypredané žúrky spolu s novou edíciou podcastu MINISTRY of HOUSE a hodinou plnej novej hudby.

 • » DEBORAH DE LUCA v MINISTRY of FUN | 30.8.2020

  dátum vloženia: 23.08.2020

  Už v nedeľu 30.Augusta sa vám po druhýkrát v najväčšom a najmodernejšom klube na Slovensku Ministry of Fun - Banská Bystrica Predstaví talianská techno-kráľovná Deborah De Luca! 

  Vstupenky:
  V PREDAJI NA TICKETS.MINISTRY.SK >>> 

  Vekové obmedzenie:

  - Obyčajný vstup: 16+
  - VIP: 18+

  OFICIÁLNA UDALOSŤ NA FACEBOOKU >>>

 • » PRAVIDLÁ VSTUPU POČAS COVID-19

  dátum vloženia: 06.08.2020
  Do odvolana platia v klube nasledovné pravidlá dané vládou SR:

  - vstup a pobyt v klube je povolený len s rúškom, respirátorom, alebo iným prekrytím ústnych a dýchacích ciest. Toto nariadenie nie je povinné dodržiavať pri konzumácií nápojov. Rúska budú v predaji aj na vstupe pri pokladni.
  - pri vstupe bude každému zákazníkovi zmeraná teplota bezkontaktným teplomerom. V prípade zvýšenej teploty nebude umožnený vstup do priestorov klubu.
  - na vstupe a v priestoroch WC budú dostupné dezinfekcie
  - odporúčame dodržiavať odstup 2m od iných osôb
  - na baroch je možné platiť bezkontaktne

  Prosíme zákazníkov, aby dodržiavali a rešpektovali všetky hore uvedené pravidlá v záujme bezpečnosti ostatných návštevníkov. V prípade nedodržania pravidiel si vyhradzujeme právo požiadať o opustenie klubu bez možnosti vrátenia vstupného. 

 • » MINISTRY GRAND OPENING | 7.8.2020

  dátum vloženia: 07.07.2020

  Po dlhých mesiacoch čakania otvára najväčší a najmodernejší klub na Slovensku svoje brány. Svet sa síce kvôli karanténe zastavil, no u nás sa stal pravý opak a MINISTRY of FUN k vám prichádza v úplne novom šate. Rekonštrukcia vám prinesie krajší, novší a ešte modernejší klub v ktorom posúvame latku opäť o niečo vyššie.

  Na GRAND OPENING párty sa na vás teší kompletný team residentov DAVE, EMTY, MUSTEE, ANNDY a IZZY a aj celý MINISTRY TEAM.

 • » MINISTRY of HOUSE #065 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 06.07.2020

  Po mesiaci sme späť s našim podcastom MINISTRY of HOUSE, ktorý je opäť špeciálny. O exkluzívny guestmix sa tento krát postarala obľúbená dvojica CHOCOLATE PUMA!
  Podcast nájdete na SoundCloude alebo na APPLE PODCAST aplikácií.

 • » MINISTRY of HOUSE #064 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 23.06.2020

  Kluby sú stále zatvorené a my spolu s vami nemôžme žúrovať. Preto si pre vás naši residenti DAVE & EMTY pripravili špeciálnu dvojhodinovú edíciu podcastu MINISTRY of HOUSE v ktorej sa vám v exkluzívnom guestmixe predstaví jeden z najznámejších DJov a producentov sveta - DANNIC ! Podcast si môžte vypočuť na platformách APPLE PODCASTS alebo SoundCloud.

 • » MINISTRY of HOUSE #063 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 24.04.2020

  Novinky zo sveta elektronickej hudby vám naši residenti DAVE a EMTY prinášajú aj počas týchto ťažkých chvíľ v novej edícií podcastu MINISTRY of HOUSENájdete ho na Apple Podcasts (iOS) alebo na platforme SoundCloud.

 • » MINISTRY of HOUSE #062 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 26.03.2020

  Aj počas dní, kde sa svet takmer zastavil pre vás máme náš pravidelný podcast MINISTRY of HOUSE. Veríme, že vám aspoň takto spríjemníme čas pri počúvaní aktuálnych noviniek zo sveta housemusic. Podcast je dostupný na platformách SoundCloud a Apple Podcasts.

 • » MINISTRY of FUN | INFO

  dátum vloženia: 10.03.2020

  Rozhodnutím úradu verejného zdravotníctva SR o zákaze organizovania kultúrnych podujatí bude pre opatrenia COVID-19 vírusu, klub MINISTRY of FUN Banská Bystrica zatvorený od 10. do 23.3.2020.

  Zakúpené online vstupenky budú vrátené v plnej sume na účty, z ktorých boli zakúpené.

  Aktualizované (25.3.2020):
  Vzhľadom na mimoriadnu situáciu na Slovensku kvôli pokračujúcemu vplyvu vírusu COVID-19 a zákazu organizovania hromadných podujatí bude klub MINISTRY of FUN Banská Bystrica uzatvorený až do odvolania.

  Ďakujeme za pochopenie.
  MINISTRY Team

Aktuálne na stránke: 013 ludí