New foto Banská Bystrica

Spolupracujeme

Novinky

 • » MINISTRY of FUN je SPÄŤ

  dátum vloženia: 22.06.2021

  Najväčší a najmodernejší klub na Slovensku už tento víkend opäť otvorí svoje brány. Rekonštrukcia klubu pokračovala aj počas posledných mesiacov a tešiť sa môžete na ešte modernejší klub MINISTRY of FUN, ako pred rokom.

  25 a 26. JÚN - OPENING PÁRTY - vypredané
  2. JÚL - MATT SASSARI
  3. JÚL - VIDEO OLDIES RUDA TUČEKA

  Tešíme sa na Vás

 • » MINISTRY of HOUSE 076 by DAVE & EMTY

  dátum vloženia: 05.06.2021

  David Guetta, HI-LO, Tom Staar, Ferry Corsten, Bistits, Will Sparks a mnoho iných mien, ako aj exkluzívnych trackov vás čaká v novej epizóde podcastu MINISTRY of HOUSE by DAVE & EMTY.

  SoundCloud  YouTube  Apple Podcasts  Google Podcasts

 • » MINISTRY of HOUSE 075 by DAVE & EMTY

  dátum vloženia: 03.05.2021

  DAVE a EMTY sú späť s Aprílovou epizódou podcastu MINISTRY of HOUSE. Viac ako hodina novej muziky vás čaká na FREE DOWNLOAD na rôznych platformách.

  SoundCloud  YouTube  Apple Podcasts  Google Podcasts

 • » MINISTRY of HOUSE 074 + DENIZ KOYU Guestmix

  dátum vloženia: 04.04.2021

  Aj tento mesiac sú tu naši residenti DAVE a EMTY, ktorí vám naservírovali ďalšiu špeciálnu 3 hodinovú edíciu podcastu MINISTRY of HOUSE. Opäť vám prinášajú aj exkluzívny guestmix z dielne svetového DJa, o ktorý sa v tejto časti postaral DENIZ KOYU.

 • » MINISTRY of HOUSE 073 by DAVE & EMTY

  dátum vloženia: 27.02.2021

  Ďalší mesiac je za nami a DAVE a EMTY sú tu opäť s novou epizódou podcastu MINISTRY of HOUSE. Tento krát nečakajte big room ani electro, nová časť sa totiž nesie len v štýle HOUSE, TECH-HOUSE či MELODIC-HOUSE. Nájdete nás už aj na YouTube a ako vždy na Apple Podcasts a SoundCloud.

 • » MINISTRY of HOUSE 072 + TEAMWORX Guestmix

  dátum vloženia: 29.01.2021

  Podcast MINISTRY of HOUSE oslavuje 6 ROKOV od svojej prvej epizódy a to si samozrejme zaslúži update. Vo vynovenom podcaste vás čaká nové intro, jingle, ale čo ostáva je skvelá muzika v podaní našich residentov DAVE a EMTY. V narodeninovej edícií samozrejme nesmie chýbať guestmix, o ktorý sa postarala svetoznáma dvojica TEAMWORX. Podcast nájdete na SoundCloude alebo na vsetkých iOS zariadeniach v appke APPLE PODCASTS.

 • » MINISTRY of HOUSE #071 (4-hodinová špeciálna edícia)

  dátum vloženia: 30.12.2020

  Na konci roku 2020 pre vás máme špeciálnu 4 hodinovú edíciu podcastu MINISTRY of HOUSE. DAVE a EMTY si tento krát pozvali trojicu rezidentov klubu MUSTEE, ANNDY a IZZY, ktorí si pre vás pripravili hodinové guestmixy z toho najlepšieho z tohto roku. V prvej hodinke samozrejme nebudú chýbať novinky posledných týždňov tak, ako ste od Dave-a a Emty-ho zvyknutí. Či už nás počúvate doma, v aute alebo na vašich silvestrovských oslavách, užívajte si posledné hodiny roku s nami na Apple Podcasts a na SoundCloude.

 • » MINISTRY of HOUSE #070 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 27.11.2020

  Aj tento mesiac si DAVE a EMTY pripravili pravidelný MINISTRY of HOUSE podcast a novinky posledných týždňov zo sveta housemusic. Podcast nájdete na iOS zariadeniach v appke podcasty alebo na SoundCloude.

 • » MINISTRY of HOUSE #069 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 07.11.2020

  Tento mesiac vyšla kopa novej muziky, ktorú vám aj tento mesiac prináša duo našich residentov DAVE a EMTY v podcaste MINISTRY of HOUSE. Mená ako Camelphat, Chocolate Puma či John Dahlback hovoria za všetko, no najlepšie je si to vypočuť na vlastné uši na platformách APPLE PODCASTS a SoundCloud.

 • » MINISTRY of HOUSE #068 - oficiálny podcast

  dátum vloženia: 11.10.2020

  Nebojte sa, nezabudli sme na vás a naši residenti DAVE a EMTY sú tu s novou epizódou podcastu MINISTRY of HOUSE. A je sa na čo tešiť, pretože v nasledujúcej hodinke si pre vás pripravili novinky z progressive, bass, tech, funky, groovy či electro house. Podcast nájdete na Apple Podcasts a SoundCloud.

Aktuálne na stránke: 038 ludí